Preview
Click to preview Afryka photo book

Afryka -podróże -okiem obiektywu. RPA, Botswana, Zimbabwe, Zambia. Album zawierający zdjęcia z podróży po Południowej Afryce. Przygoda zaczyna się w Parku narodowym Krugera i kolejno przez Kanion Rzeki Blyde, Sanktuarium Nosorożców i Pustynię Kalahari. Następnie Delta Okawango z lotu ptaka i podróż przez sieć rozlewisk z noclegami w dziczy. Kolejnym etapem jest farma krokodyli, Kraina Baobabów, Droga Słoni i Park Narodowy Chobe. Wodospady Wiktorii i Przelot z Livingstone do Johannesburga, po czym Kapsztad i Wyspa Robben, Góra Stołowa Cape Point i Przylądek Dobrej Nadziei.

Na zawsze zachowamy wspomnienia pięknych krajobrazów, dzikich zwierząt w tym "wielkiej piątki", zapach suchej trawy na sawannie, dźwięk małych żab w Delcie Okawango i rozgwieżdżonego nieba. Kolorów "wiecznej" tęczy Wodospadów Victorii oraz wszystkich wspaniałych ludzi, których spotkałem podczas podróży.
To niesamowite móc podziwiać te wszystkie piękne miejsca i ich różnorodność. Z pewnością chciałbym kiedyś tam wrócić.
Jak zawsze fotografia może złapać tylko ulotną chwilę, ale może też inspirować naszą wyobraźnię. Mam nadzieję, że zdjęcia, zamieszczone tutaj pomogą przeniesie nasze myśli do Afryki, choćby tylko na chwilę.
Miłego oglądania ...

p.s.
english version available below:
Africa - Travel - through the lens, South Africa, Botswana, Zimbabwe, Zambia
http://www.blurb.com/bookstore/detail/2488862

Krabi i Phi Phi - Travel photo book
Published December 11, 2012
Africa - Travel photo book
Published September 16, 2011
Philippines - Travel photo book
Published January 28, 2011
Filipiny - Travel photo book
Published January 12, 2011
Quantity

Blurb Sites

© 2014 Blurb