About the Author

DNNTD
Roberts Polis-Polītis
DNNTD
Blurbarian Since March 2014
Name Roberts Polis-Polītis
Location Denmark
Gender Male
My Bio Roberts Polis-Polītis: Dzimis 1988 gada pirmajā Februārī Rīgā, Latvijā. Būdams jau mazs puika, bija apveltīts ar labu atmiņu, bagātu iztēli un radošu fantāziju. Šī iztēle un fantāzija viņu iedvesmoja sacerēt dažādus piedzīvojumiem piesātinātus stāstiņus. Bērnības gadus bieži nācās pavadīt vientulībā un tieši tādēļ, šī bagātā fantāzija viņam atļāva atdalīties no realitātes un izveidot savu pasauli. Skolas gados, ar izcilību beidza katru mācību priekšmetu, kurā bija tieši nepieciešams izmantot šīs radošās spējas.
Pabeidzot vispārējo vidusskolas izglītību “Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijā”, devās uz Dāniju turpināt studijas “Vejle Handelskole”, kur apguva Loģistikas menedžementu. Turpat arī sarakstīja šo, savu pirmo grāmatu, ar nosaukumu “Autozaglis”.
Paralēli ir arī izdevis trīs rečetatīva projekta "Disconnected" albūmus - "Diary Feeling History", "Green Tree" un "Raksturs". Pagaidām, turpina apgūt audio inženieriju un audio dizainu Dānijā, universitātē ar nosaukumu “Sonic College”.

Books by this author

Things I Don't Mind The World Knowing

Spoiler alert: I'm thinking my next book will be about...
Iespējamais nākošās grāmatas nosaukums varētu būt "Tur".
Iespējamais nākošais žandrs būs fantastika. Stāsts par dzīvi tur, uz citas planētas, līdzigai mūsu, taču desmit reižu lielākai.
Everyone needs to know about these authors and artists...
šis ir tikai sākums, rakstniekam, kuru pasaulē vēl nekad nav pieredzējusi...
This book is addictive. Read it. (At your own risk.)
Grāmatas leksika ir visai vienkārša, nedaudz vulgāra un pikanta. Uzmanību, izraisa atkarību! Ieteiktu lasīt cilvēkiem vismaz vecākiem par 16 gadiem.